Menu
Sepetiniz

AKSESUARLAR

AKSESUARLAR

İhtiyacınıza uygun yüzlerce çeşit üründen seçin.

Apnea Kagıç
Stokta Yok
Marka: Apnea
Apnea Kakıç Zıpkın kakıcı ile şişlerinizi kolayca almak için bu tasarımı deneyebilirsiniz..
47,00TL
Vergiler Hariç:39,83TL
Apnea Neopren Yapıştırıcı 30 Gr.
Çok Satan
Marka: Apnea
Apnea Neopren Yapıştırıcı 30 Gr. ---- Yırtılan yada tırnak izi oluşan kıyafetlerimizin yapıştırılmasında kullanılır ---- Kıyafetlerin kesinlik ile kuru olması gerekir ---- Yapışacak iki yüzeyede sürülerek uygulanır ---- 20 dakika gibi bir süre sonra elle kontrol edilir , ele yapışm..
40,00TL
Vergiler Hariç:33,90TL
Marka: Apnea
Apnea Şok Lastiği ---- Makarasız zıpkınlarda şiş hızının tamamı ile zıpkına yüklenmesini önler, ---- Gövde ve kaloma misinası arasına bağlanır...
11,12TL
Vergiler Hariç:9,42TL
Marka: Atisub
Atisub Balık Çağırıcı ---- Zıpkınlarımızın tetik muhafazasına monte edilerek kullanımı sağlanır ---- Boş olan elimizde kullanmak zorunda kalmayarak konfor sağlamış olur ---- Desibel olarak midye kırılması sesi verdiği için balıklarda merak uyandırır..
55,58TL
Vergiler Hariç:47,10TL
Marka: Diverman
Diverman Bıçak Kayış Seti ---- Bir çift fiyatıdır ---- Üzerindeki tokalar siyah,kayış kırmızıdır ---- Kolay açılır kapanır kelepçe sistemlidir ---- 50 cm uzunluğunda,17,5 mm genişliğindedir..
25,00TL
Vergiler Hariç:21,19TL
Marka: Diverman
Diverman Bıçak Kol Bandı ---- Dalış bıçaklarının kolda rahatça kullanılması için tasarlanmıştır. ---- Kolay ayarlanma imkanı sağlar ---- 5 cm eninde kolu yormayan bir üründür...
16,70TL
Vergiler Hariç:14,15TL
Marka: Mesutsub
Mesutsub Balık Çağırıcı ---- Agaşonda balık çağırmak için kullanılır ---- Kısa ritimlerle uygulanır..
67,00TL
Vergiler Hariç:56,78TL
Marka: Poyrazsub
Poyrazsub Alüminyum Boğma Kaplin 2 Ad. ---- Mevcut lastiklerinizi istediğiniz boyda kesip boğmanızı sağlar. ---- Kaplinli palamut lar ile birebir uyumludur. ---- Her lastik değişiminde yıllarca kullanabilirsiniz. ---- Sivri tasarlanmış uç kısımı ile en ince delikli lastiklere kol..
30,00TL
Vergiler Hariç:25,42TL
Marka: Poyrazsub
MERTSUB PİGTAİL VE SNAP FIRDÖNDÜ Zıpkının monoflamentini ip bırakmasına kolayca takmamızı sağlar 150kg çekerli paslanmaz çelikten fırdöndü sayesinde gam yapmadan sorunsuz kullanım imkanı sunar. 200kg çekerli hızlı tak çıkar kancası sayesinde yedek şişinizde sarılı monoflamenti klips pensesi vs ku..
11,40TL
Vergiler Hariç:9,66TL
Marka: Poyrazsub
Silikon Bungee (Absorbe Lastiği) Tamamen silikondan olduğu için tuzlu suya oldukça dayanıklıdır Zıpkının monoflamentini ip bırakmasına kolayca takmamızı sağlar İçinde kullanılan O.M.E.R siyah iptir Makaralı zıpkınlarda monoflamentle makara ipi arasına kullanılırken, makarasız zıpkınlarda ..
10,80TL
Vergiler Hariç:9,15TL
Marka: Poyrazsub
Poyrazsub Pigtail ve snap (Absorbe Lastiği) Lastik eskidikçe yapış yapış olmaz uzun süre kullanabilirsiniz. Zıpkının monoflamentini ip bırakmasına kolayca takmamızı sağlar İçinde kullanılan O.M.E.R siyah iptir 150kg çekerli paslanmaz çelikten fırdöndü sayesinde gam yapmadan sorunsuz kullanım..
22,40TL
Vergiler Hariç:18,98TL
Marka: Poyrazsub
POYRAZSUB ŞİŞ KAKICI ---- 316 L paslanmaz dan üretilmiştir. ---- Ergonomik dizaynı avuç içine mükemmel oturarak tüm kuvvetin sıkışmış olan şişe aktarılmasını sağlar. ---- Elbise kol bilek bölümünde yada kemere bağlamak sureti ile rahat taşınır...
40,00TL
Vergiler Hariç:33,90TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 15 (2 Sayfa)